Respublikinių olimpiadų, konkursų dalyviai ir prizininkai

2014 – 2015 mokslo metai

9 klasės mokinys Karolis Uldinskas

Tarptautiniame žinių konkurse apie AEI ir ekologiją laimėjo II vietą

(Mokytoja J. Vasaitienė)


2013 – 2014 mokslo metai

5 klasės mokinių komanda respublikinėse varžytuvėse

,,Tautosakos malūnas – 2014’’, skirtose Kristijono Donelaičio

300-osioms gimimo metinėms paminėti, laimėjo I vietą

(Mokytoja J. Vasaitienė)

6 klasės mokinys Marius Žakevičius

Vilkaviškio dekanato moksleivių religinės poezijos

Skaitovų konkurse tapo diplomantu

(Mokytoja V. Stasaitienė)

Berniukų komanda rajono kaimo vietovių mokyklų

mokinių olimpinio festivalio krepšinio 3*3 varžybose

laimėjo II vietą

(Mokytojas A. Ryckis)

Mergaičių komanda kaimo vietovių mokyklų

mokinių olimpinio festivalio krepšinio 3*3 zoninėse varžybose

laimėjo I I vietą

(Mokytoja K. Bradūnienė)

Mergaičių komanda rajono kaimo vietovių mokyklų

mokinių olimpinio festivalio krepšinio 3*3 varžybose

laimėjo I vietą

(Mokytoja K. Bradūnienė)

 


 

2012-2013 mokslo metai


Kaimo vietovių mokyklų
olimpinio festivalio kvadrato varžybose iškovojo II vieta
(mokytoja K. Bradūnienė)
Kaimo vietovių mokyklų 4 ir žemesnių klasių mokinių
olimpinio festivalio ,,Drąsūs, stprūs, vikrūs’’ varžybose iškovojo II vieta
(mokytoja K. Bradūnienė)
Lietuvos kaimo vietovių mokyklų mokinių (mergaičių) olimpinio festivalio
krepšinio 3*3 zoninėse varžybose iškovota II vieta
(mokytoja K. Bradūnienė)

Vilkaviškio rajono sporto mokyklos vaikų lengvosios atletikos žiemos pirmenybės :
LUKAS RAŽINSKAS 8 kl.
Kimštinio kamuolio metimas III vieta
Šuolis į tolį iš vietos III vieta

TOMAS RAČKAUSKAS 6 kl.
Šuolis į tolį iš vietos I vieta
Kimštinio kamuolio metimas III vieta

PAULIUS RAČKAUSKAS 8 kl.
Šuolis į tolį iš vietos II vieta

NIKAS ALBREKTAITIS 7 kl.
600 m. bėgimas III vieta
(mokytojai K.Bradūnienė, A.Ryckis)

Rajoninė technologijų olimpiada:
GEDIMINAS REVINIS 11kl. II vieta
(mokytojas V. Griučkiūnas)
RIČARDAS RUDIS 9 kl. III vieta
(mokytojas V. Griučkiūnas)

MANTAS ŽEMANTAUSKAS (4 klasė)
laikraščio "Žaliojo pasaulio" redakcijos skelbtame moksleiviškų rašinių
"Gamtos pasaka - 2012" konkurse, 1-5 klasių moksleivių grupėje laimėjo I vietą.
(mokytoja Z.Daugėlienė)

EVA MATVEIČIKAITĖ (3 klasė)
Vilkaviškio LIONS klubo ir Vilkaviškio viešosios bibliotekos organizuotame konkurse „Skaitymas: sėkmė ir džiaugsmas“ laimėjo I vieta
(mokytoja L. Griučkiūnienė)

GRETA IVAŠČENKAITĖ ir DIANA ŽELVYTĖ (8 kl. mokinės)

(mokytoja J. Vasaitienė)
2012 m. dalyvavo konkurse “Mano žvilgsnis į supantį pasaulį” ir tapo laureatėmis.

SANDRA MENČINSKAITĖ
(mokytoja I. Kačkauskienė)

Dalyvavo 2011 m. technologijų olimpiadoje
2011 m. laimėjo I vietą

INGRIDA ŠIUGŽDAITĖ
(mokytoja I. Kačkauskienė)

Dalyvavo 2008 m. technologijų olimpiadoje

TAUTVYDAS ŽELVYS
(mokytoja I. Paulikaitienė)

Dalyvavo 2004 m., 2005 m., 2006 m., 2007 m.
informatikos olimpiadose

EGLĖ RAGAIŠYTĖ
(mokytojas Z. Vasaitis)
Dalyvavo 2006 m. ir 2007 m. biologijos olimpiadose
2006 m. laimėta II vieta

INDRĖ KEIDOŠIŪTĖ
(mokytojas V. Griučkiūnas)
Dalyvavo 2007 m. technologijų olimpiadoje


 

2011-2012 mokslo metai

Kaimo vietovių mokyklų mokinių olimpinio festivalio berniukų kvadrato varžybose iškovojo II vietą
(mokytoja K. Bradūnienė)

Kaimo vietovių mokyklų mokinių (gim. 2001 m. ir jaunesnių)
I etapo kvadrato varžybose sporto mokyklos taurei laimėti iškovojo II vietą

(mokytoja K. Bradūnienė)

Kaimo vietovių mokyklų mokinių (gim. 2001 m. ir jaunesnių)
olimpinio festivalio kvadrato varžybose iškovojo III vieta

(mokytoja K. Bradūnienė)

Rajoninė technologijų olimpiada
Sandra Menčinskaitė 10kl. I vieta

(mokytoja I. Kačkauskienė)

Rajoninė technologijų olimpiada

Gediminas Revinis 10kl. II vieta
(mokytojas V. Griučkiūnas)


2010-2011 mokslo metai

Kaimo vietovių mokyklų mokinių (gim. 2000 m. ir jaunesnių)
I etapo kvadrato varžybose sporto mokyklos taurei laimėti iškovota I vieta

(mokytoja K. Bradūnienė)

Kaimo vietovių mokyklų mokinių ( gim. 2000 m.)olimpinio
festivalio kvadrato varžybose iškovota III vieta
(mokytoja K. Bradūnienė)


Kaimo vietovių mokyklų mokinių ( gim. 1998-1999 m.)olimpinio
festivalio berniukų kvadrato varžybose iškovota III vieta
(mokytoja K. Bradūnienė)

 

Heifer Baltijos fondo organizuotame respublikiniame piešinių konkurse

,,10 vaizdų: pagalba nepasiturintiems‘‘ Viktorija Petkaitytė 6 kl. tapo laureate

(mokytoja I. Kačkauskienė)

Rajoninė biologijos olimpiada

Jolita Merkevičiūtė 9 kl. II vieta

(mokytoja J. Vasaitienė)

Rajoninė biologijos olimpiada

Aistė Ryckytė 12 kl. II vieta

(mokytojas Z. Vasaitis)

Vilkaviškio rajono sporto mokyklos vaikų lengvosios atletikos žiemos pirmenybės :

Nikas Albreklaitis 5 kl.

20 m. bėgimas I vieta

Šuolis į tolį I vieta

Kimštinio kamuolio metimas III vieta

Jonas Matikiūnas 7 kl.

20 m. bėgimas III vieta

600 m. bėgimas I vieta

Kimštinio kamuolio metimas III vieta

Lukas Šeštokas 6 kl.

600 m. bėgimas II vieta

Justas Vasaitis 7 kl.

Šuolis į tolį III vieta

Arnas Ryckis 8 kl.

600 m. bėgimas II vieta

(mokytojai K.Bradūnienė, A.Ryckis)

Suvalkijos krašto moksleivių dr. Juozo Kazicko IT laikymo konkurse Evelina Mikelaitytė 12 kl. laimėjo II vietą.

(mokytojas M. Radzevičius)

Rajoninėje technologijų olimpiadoje 9 kl. mokinė Sandra Menčinskaitė užėmė I vietą.

(mokytoja J. Kačkauskienė)


2009-2010 mokslo metai

Rajoninė informatikos olimpiada
Evelina Mikelaitytė
11 kl. III vieta
(mokytojas M. Radzevičius)

Marijampolės apskrities projektas ,,Šachtinių šulinių vandens
kokybės savanoriškasis monitoringas''
T. Bradūnaitė, V. Valaitytė, J. Merkevičiūtė, A. Ryckytė

(mokytojas A. Ryckis)

Vilkaviškio vyskupijos moksleivių ir suaugusiųjų rašinių-piešinių
konkursas, skirtas Lietuvos tūkstantmečiui
Tautvydas Kalinauskas 4 kl.
I vieta
(mokytoja D. Landžiuvienė)

Rajoninė biologijos olimpiada
Evelina Mikelaitytė 11 kl.
III vieta
(mokytojas Z. Vasaitis)

Suvalkijos krašto moksleivių dr. Juozo Kazicko IT taikymo konkursas
Evelina Mikelaitytė 11 kl.
I vieta
(mokytojas M. Radzevičius)

Rajono vaikų lengvosios atletikos žiemos pirmenybės
Justas Vasaitis 6 kl.
20 m. bėgimas
II vieta
šuolis į tolį iš vietos II vieta
kimštinio kamuolio metimas III vieta
(mokytojas A. Ryckis)

Rajoninė technologijų olimpiada
Gediminas Revinis 8 kl. II vieta
(mokytojas V. Griučkiūnas)


Mergaičių komanda rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių krepšinio 3X3 varžybose iškovojo II vietą
(mokytoja K. Bradūnienė)

Berniukų komanda rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių krepšinio 3X3 varžybose iškovojo II vietą
(mokytojas A. Ryckis)

Rajono kaimo vietovių mokyklų 4 ir žemesnių klasių mokinių ,,Drąsūs,
stiprūs, vikrūs'' varžybos III vieta
(mokytojos D. Landžiuvienė, K. Bradūnienė)

Rajono kaimo vietovių mokyklų 5-6 klasių mokinių,,Drąsūs, stiprūs,
vikrūs'' varžybos III vieta

(mokytoja K. Bradūnienė)

Rajoninė geografijos olimpiada
Žygimantas Polita 10 kl. III vieta
(mokytojas A. Ryckis)

Rajono kaimo vietovių mokyklų mokinių (1997 m. gim. ir jaunesnių)
krepšinio 3x3 varžybos
III vieta
(mokytojas A. Ryckis)


 

Mergaičių komanda rajono BLM mokinių (gim.1994 m. ir jaunesnių)

krepšinio varžybose iškovojo I vietą
(mokytoja K. Bradūnienė)

Merginų komanda rajono BLM mokinių orientavimosi sporto
varžybose iškovojo I vietą

(mokytoja K. Bradūnienė)

Vaikinų komanda rajono BLM mokinių orientavimosi sporto
varžybose iškovojo II vietą

(mokytojas A. Ryckis)